Sıra No

Adı Soyadı

Görev Ünvanı

Başlama Tarihi

Ayrılma Tarihi

1

Yaşar KARADENİZ

Kaymakam

26.07.1991

17.08.1992

2

Cüneyt Orhan TOPRAK

Kaymakam

07.09.1992

07.10.1993

3

Ali MANTI

Kaymakam

03.01.1994

29.09.1995

4

Siyami KÖKSAL

Kaymakam

20.12.1995

28.08.1998

5

Selami IŞIK

Kaymakam V.

12.04.2002

08.11.2002

6

İlyas GÜN

Kaymakam

30.03.2003

15.10.2004

7

Muhammed GÜRBÜZ

Kaymakam V.

29.11.2004

15.04.2005

8

Çetin KILINÇ

Kaymakam V.

16.05.2005

16.10.2006

9

Karahan DAŞTAN

Kaymakam

15.03.2007

20.08.2008

10

Hasan GÜNDOĞDU

Kaymakam V.

22.08.2008

02.03.2009

11

Kerem Süleyman YÜKSEL

Kaymakam

03.03.2009

20.09.2011

12

Ömer Faruk YÜCE

Kaymakam V.

09.11.2011

15.03.2012

13

Selami KAYA

Kaymakam

15.03.2012

12.09.2014

14

Kürşad KARACA

Kaymakam

15.09.2014

---